آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کارت دعوت - کارت تبریک

کارت دعوت - کارت تبریک

چاپ کارت تبريک يکي از روش هاي تبريک به مناسبت هاي مختلف در سر تا سر جهان است. همه افراد در زندگي خود مناسبت هاي گوناگوني را تجربه مي کنند که دريافت تبريک از عزيزان و نزديکان حس خوبي را در آن ها ايجاد مي نمايد. روش هاي گوناگوني براي ابزار خوشحالي از موفقيت ها و شادي ديگران وجود دارد که يکي از آن ها چاپ کارت تبريک است.

چاپ کارت تبريک، تبريکي به ياد ماندگي

چاپ کارت تبریک یکی از روش های تبریک به مناسبت های مختلف در سر تا سر جهان است. همه افراد در زندگی خود مناسبت های گوناگونی را تجربه می کنند که دریافت تبریک از عزیزان و نزدیکان حس خوبی را در آن ها ایجاد می نماید. روش های گوناگونی برای ابزار خوشحالی از موفقیت ها و شادی دیگران وجود دارد که یکی از آن ها چاپ کارت تبریک است. طراحی کارت تبریک می تواند به صورت اختصاصی برای یک مناسبت یا برای یک سازمان خاص صورت بگیرد و یا می توان از کارت هایی که به صورت عمومی برای برخی از مناسبت ها به چاپ می رسد استفاده نمود. طراحی کارت تبریک در واقع از دو بخش اصلی تشکیل می شود. بخش اول مطالب و اطلاعاتی است که بر روی کارت تبریک درج می شود و بخش دوم طراحی ها و تصاویر مورد نظر است. پس از چاپ کارت تبریک برای این که جلوه کار جذاب تر شود می توان از پاکت های فانتزی برای قرار دادن کارت پستال بهره برد که زیبایی و ارزش کارت تبریک ارسالی را دو چندان می نماید.

چاپ کارت تبریک چه کاربرد هایی دارد؟
چاپ کارت تبریک می تواند هم به عنوان یک وسیله برای تبریک اعیاد و مناسبت ها در سازمان ها و ادارات مورد استفاده قرار گیرد و هم به عنوان یک هدیه در میان دوستان رد و بدل گردد. بسته به این که برای چاپ کارت تبریک چه هدفی را دنبال می کنید می توانید بر روی متون، طراحی و چاپ آن تغییرات فراوانی اعمال نمود.
می توان کارت تبریک را برای موضوعات مختلفی مانند تبریک تولد، ازدواج و حتی ابراز علاقه و موضوعات عاشقانه مورد استفاده قرار داد. از طرفی کارت تبریک برای تبریک اعیادی مانند عید نوروز، روز مادر، روز پدر و مواردی از این قبیل نیز استفاده می شود. موضوعات خاصی که در دنیای کسب و کار و تجارت نیز مطرح هستند می توانند موضوع چاپ کارت تبریک باشد. به عنوان مثال تبریک سالگرد تاسیس یک شرکت، تبریک موفقیت های کسب شده و مواردی که در زمینه های کاری مطرح هستند همه در این بخش قرار گرفته و چاپ کارت تبریک می تواند بر اساس آن ها صورت پذیرد.

چه متن هایی مناسب چاپ کارت تبریک هستند؟
همان طور که اشاره کردیم یکی از بخش های اصلی در چاپ کارت تبریک متن ها و نوشته های روی آن است. بسته به اینکه طراحی کارت تبریک برای چه مناسبتی انجام می شود باید متن مرتبط با آن انتخاب شود. گاهی اوقات برای چاپ کارت تبریک می توان از اشعار شعرای بزرگ و یا سخنان با ارزش ادیبان و افراد شناخته شده بهره برد و گاهی نیز اگر چاپ کارت تبریک برای ارسال به یک دوست صمیمی انجام می شود می توان از نوشته هایی که کمتر جنبه رسمی دارند استفاده نمود. آن چه که در هر دو صورت باید مورد توجه قرار گیرد این است که نوشته های طولانی و شلوغ تنها موجب خستگی گیرنده کارت شده و شما را از هدف اصلی چاپ کارت تبریک دور می نماید.

تاثیر طراحی در چاپ کارت تبریک
در چاپ کارت تبریک باید به موضوع طراحی توجه ویژه ای نشان داد. به خصوص اگر قرار است از چاپ کارت تبریک به صورت اختصاصی استفاده کنید از طراح های معمول و تکراری دوری کنید. البته باید این نکته را نیز یاد آوری نمود که بسیاری از طرح های موجود در بازار نیز طرح های زیبا و جذابی هستند اما چاپ کارت تبریک به صورت اختصاصی باید اندکی منحصر به فرد تر باشد. اگر می خواهید از تصاویر و عکس های آماده برای طراحی کارت پستال بهره ببرید باید به این نکته توجه کنید که کیفیت تصاویر می تواند بر روی کیفیت چاپ کارت تبریک اثرگذار باشد و بر این اساس انتخاب عکس ها با دقت و وسواس زیاد باید در دستور کار قرار گیرد. در طراحی کارت تبریک دست طراح باز است تا طرح های خاصی را پیاده سازی کند. گاهی اوقات این طرح های خاص موجب می شود ابعاد و اندازه کارت و حتی شکل آن از حالت طبیعی خارج شده و با برش های خاصی طرح های ویژه ای ایجاد شود. چاپ کارت تبریک می تواند حتی به صورت برجسته یا به اصطلاح سه بعدی انجام شود که در واقع نو آوری جالبی در زمینه تولید و چاپ کارت تبریک محسوب می شود. رنگ آمیزی های جذاب و به یاد ماندنی در کنار طراحی زیبا می تواند در اثر بخشی چاپ کارت تبریک موثر بوده و گیرنده را تحت تاثیر قرار دهد. به طور کلی برای این که طراحی کارت تبریک بتواند نظر شما را جلب کند بهتر است از دانش و هنر طراحان حرفه ای بهره بگیرید.

گام نهایی، چاپ کارت تبریک در چاپخانه
چاپ کارت تبریک مرحله پایانی کار است. پس از این که طراحی کارت صورت گرفت و متون مورد نظر نیز تعیین گردید نوبت به چاپ کارت تبریک می رسد. چاپ کارت تبریک می تواند به صورت سیاه و سفید و یا رنگی باشد. البته اغلب افراد چاپ کارت تبریک به صورت رنگی را ترجیح می دهند اما کارت های سیاه و سفید هم جلوه خاص خود را دارند. برای چاپ کارت تبریک می توان از کاغذ های مختلفی استفاده نمود. معمولا کاغذ های مقاوم و با گرماژ بالا که حالت مقوایی دارند برای چاپ کارت تبریک مناسب تر هستند. انواع کاغذ هایی مثل گلاسه، کتان و کرافت در این دسته قرار می گیرند. برای افزایش ماندگاری و همچنین جذابیت بیشتر کار می توان از روکش های مختلفی نیز بر روی کارت تبریک بهره برد.
پس از مشخص شدن این موارد نوبت به انتخاب نوع چاپ می رسد. برای چاپ کارت تبریک از آن جایی که کیفیت کار دارای اهمیت بسیار بالایی است می توان چاپ فوری یا چاپ دیجیتال را نسبت به سایر روش های چاپ ارجح دانست زیرا علاوه بر سرعت بالا در چاپ کیفیت بسیار مناسبی نیز برای محصول نهایی رقم می زنند.
ویژگی خاص چاپ فوری این است که طرح مورد نظر و چاپ شده دارای کمترین تفاوت از لحاظ کیفیت رنگ ها و تصاویر هستند. و تصویر چاپ شده شباهت زیادی به تصویری دارد که داخل مانیتور دیده می شود.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com