آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
چــــاپ Out Door

چــــاپ Out Door

چاپ outdoor يا چاپ فضاي خارجي
به مجموعه چاپ هايي که به جهت مقاومت در برابر عوامل جوي مانند نور خورشيد و باران بهترين گزينه براي تبليغات محيطي ميتوان نام برد.
ميتوان از انواع اين چاپ ها : چاپ فلکسي، چاپ بنر، استيکر و ... نام برد
بيشتر از اين مجموعه چاپ درتبليغات محيطي، بيلبوردهاي تبليغاتي و …. استفاده مي شود.در اتوبان ها و خيابان ها بار ها اين نوع چاپ را ديده ايد.

چاپ بنر و فلکسي فيس به عنوان ابزارهايي قدرتمند در تبليغات چاپي

چاپ بنر و فلکسی فیس یک از روش های پر کاربرد در انجام تبلیغات به حساب می آید. تبلیغات به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار و دنیای تجارت شناخته می شوند و به همین سبب هر روز در حال توسعه و پیشرفت است. وجود روش های مختلف تبلیغات نظیر تبلیغات دیجیتالی و تبلیغات چاپی مانند چاپ بنر و فلکسی فیس موجب شده تا افراد بتوانند بر اساس نیاز های خود نسبت به انتخاب روش ها مورد نظرشان اقدام نمایند. چاپ بنر و فلکسی فیس را می توان به عنوان یکی از روش هایی دانست که طرفداران فراوانی دارد و بسیاری از افراد برای معرفی و شناساندن خدمات و محصولات خود به مشتریان از این روش استفاده می کنند. چاپ بنر و فلکسی فیس دارای تفاوت هایی است که آشنایی با آن ها می تواند در انتخاب روشی کم هزینه تر و به صرفه تر بر اساس اهداف مورد نظر اثرگذار باشد. برای این که بتوانیم تفاوت های چاپ بنر و فلکسی فیس را بیان کنیم لازم است در ابتدا با مفهوم هر یک از این دو واژه به درستی آشنا شویم.

معرفی ویژگی های چاپ بنر و فلکسی فیس
در این بخش در نظر داریم تا برای مشخص شدن نحوه انتخاب چاپ بنر و فلکسی فیس، به معرفی هر یک از این دو روش بپردازیم و مزایای آن ها را با هم مقایسه کنیم. بنر همان طور که اشاره گردید یکی از روش های تبلیغات چاپی است که در آن از تصاویر و طرح های گرافیکی در کنار متون مورد نظر بهره گرفته می شود. سرعت بالای چاپ بنر و این نکته که می توان در هر مناسبتی یک نوع بنر خاص با شرایط و موضوعات مشخص طراحی و چاپ نمود کاربرد آن را افزایش داده است. تنوع بنر هایی که هر روز در خیابان ها، مغازه ها و سایر مکان های عمومی به می بینید نشان دهنده میزان محبوبیت این روش تبلیغاتی است. بنر ها دارای دو نوع اصلی شامل بنر های وینیل شبکه ای و لمپوست هستند. تفاوت این دو نوع بنر در نوع استفاده و محل هایی است که در آن نصب می شوند. اگر محلی که برای نصب و قرار دادن بنر در نظر گرفته شده دارای رطوبت بوده و یا در معرض بارندگی و با و مواردی از این قبیل قرار دارد بهتر است از بنر شبکه ای استفاده شود. البته بنر لمپوست نیز داری مقاومت مناسبی در برابر عوامل بیرونی بوده و می توان از آن به عنوان تبلیغاتی در محیط های بیرونی بهره برد. بنر های با توجه به اینکه هزینه زیادی را به مشتریان تحمیل نمی کنند و اثرات قابل توجهی نیز بر مخاطبان دارند دارای طرفداران فراوانی هستند.
در کنار بنر ما با واژه فلکسی فیس نیز رو به رو می شویم. فلکسی متریال ویژه ای است با کاربرد های بسیار متنوع که می تواند در محل ها گوناگونی مورد استفاده قرار گیرد. تابلو هایی که در سر در مراکز خرید و مغازه ها مشاهده می کنید همه از جنس فلکسی بوده و دارای جلوه زیبایی هستند. یکی از برتری هایی که تابلو های فلکسی دارد این است که می توان رویه آن را به سادگی تغییر داد و از آن برای تبلیغات متنوعی استفاده نمود.

تفاوت های چاپ بنر و فلکسی فیس
به طور کلی اگر قرار باشد میان چاپ بنر و فلکسی فیس یکی از انتخاب کنیم لازم است بدانیم که هر دو روش جز روش های تبلیغاتی کم هزینه و به صرفه هستند. بدون تردید یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان انتخاب نوع تبلیغات صاحبان کسب و کار را به خود مشغول می کند همین موضوع هزینه ها و اقتصادی بودن نوع تبلیغات است. برای انتخاب چاپ بنر و فلکسی فیس لازم است در ابتدا اهداف اصلی کار را تعیین نماییم. باید بدانیم اهداف ما استفاده از تبلیغات به صورت موقت و در محل های مختلف است و یا اینکه می خواهیم تنها از آن به عنوان سر در فروشگاه استفاده کنیم. پس از تعیین هدف برای چاپ بنر و فلکسی فیس نوبت به طراحی های مربوط به آن ها می رسد. استفاده از طرح های خاص و منحصر به فرد می تواند به عنوان کلید موفقیت در چاپ بنر و فلکسی فیس مطرح شود و به همین دلیل باید از طراحان حرفه ای برای طراحی آن ها استفاده نمود. شناخت صحیح رنگ ها و نحوه ترکیب رنگ و طرح ها در کنار متونی که مورد استفاده قرار خواهد گرفت همه از مواردی هستند که در زمان طراحی باید به آن ها توجه ویژه نمود. استفاده از طرح ها آماده اگرچه می تواند از نظر هزینه به صرفه تر باشد اما نه تنها اثرات مثبت مورد نظر را نخواهد داشت در برخی موارد می تواند تاثیرات منفی بر معرفی کسب و کار داشته باشد. به همین دلیل بر استفاده از طرح های خاص توصیه فراوانی می شود.
یکی از ویژگی هایی که در زمان مقایسه چاپ بنر و فلکسی فیس باید به آن توجه نمود این است که در زمان استفاده از فلکسی فیس ها می توان از مهتابی ها و لامپ هایی برای افزایش جلوه کار بهره برد. همین امر نیز در تصمیم گیری برای چاپ بنر و فلکسی فیس موثر خواهد بود.
به طور کلی در چاپ بنر از رنگ های پر رنگی استفاده می شود اما در چاپ فلکسی فیس با توجه به جنس خاص آن و امکان عبور نور و همچنین وجود چراغ های مهتابی استفاده از رنگ های تیره کاربرد بیشتری دارد.

چاپ بنر و فلکسی فیس در چاپخانه ها
چاپ بنر و فلکسی فیس را می توان کاری دقیق دانست که برای داشتن کیفیت مناسب نیاز به انجام آن توسط افراد متخصص و تجهیزات حرفه ای می باشد. برای سپردن چاپ بنر و فلکسی فیس لازم است از چاپخانه های مطمئن که دارای تجهیزات به روز هستند بهره برد زیرا کیفیت چاپ از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. شما قرار است معرفی خدمات و محصولات خود را از این طریق به مخاطبان انجام دهید اما اگر محصول نهایی چاپ بنر و فلکسی فیس کاری بی کیفیت و نا مناسب باشد قطعا اثرات مثبتی بر روی مخاطبان نخواهد داشت.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com