آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
تراکــت

تراکــت

چاپ بروشور يکي از عامل هاي مهم و تاثير گذار براي پيشبرد يک کسب و کار است. چاپ بروشور به منظور معرفي کالا يا خدمات، مورد استفاده قرار مي گيرد. هدف از چاپ بروشور دادن اطلاعات مهم و مفيد در رابطه با يک کالا و نحوه استفاده از محصول، به مشتري مي باشد.
چاپ بروشور به منظور معرفي کالا يا خدمات، مورد استفاده قرار مي گيرد. چاپ بروشور يکي از ابزارهاي مهم تبليغاتي محسوب مي شود که امکان گردآوري اطلاعاتي را به صاحبان کسب و کار در فضايي کوچک، در جهت توصيف محصولات و خدمات مي دهد. به عبارتي، يکي از روش هاي مفيد و کاربردي به منظور تقويت تجارت کوچک يا بزرگ، چاپ بروشور است. هدف از چاپ بروشور، دادن اطلاعات مهم و مفيد در رابطه با يک کالا، خدمات و نحوه استفاده از محصول، به مشتري مي باشد. يک مشتري پس از خواندن بروشور محصول، امکان استفاده از آن را دارد. چاپ بروشور چون جنبه تبليغاتي با خود به همراه دارد، براي جلب توجه مشتري بايد تلاش زيادي در طراحي آن شود.

نکات مهم در طراحي و چاپ بروشور

در طراحی و چاپ بروشور در قدم اول باید به تصاویر، بعد از آن به رئوس مطالب و در نهایت به جزییات توجه شود. به این ترتیب باید اطلاعات مهم را با کمک تصاویر و مطالب برجسته در جلو دید مشتری قرار داد. متن موجود در چاپ بروشور باید مختصر باشد، چرا که مخاطب در این مواقع تمایل بیشتری برای خواندن متن مورد نظر دارد. فونت های به کار رفته باید کاملا خوانا و مناسب با موضوع بروشور باشد. هم چنین در متن بروشور، استفاده بیش از سه نوع فونت لازم نیست. در چاپ بروشور به دلیل گذاشتن خط تا، نوشته ها و تصاویر باید نیم سانت از خط تا، فاصله داشته باشند. استفاده از عبارات ساده در طراحی بروشور باید لحاظ شود، زیرا در این صورت پیام به سهولت، به مخاطب انتقال داده می شود. انتخاب رنگ های مناسب هم یکی دیگر از مواردی است که باید به آن توجه ویژه صورت گیرد. وجود کادر در اطراف کار، امکان دارد منجر به عدم تقارن شود، بنابراین باید از قرار دادن حاشیه در طرح مورد نظر خودداری کرد.
در چاپ بروشور، کاغذ گلاسه، مرغوب ترین کاغذی است که می توان از آن استفاده کرد. برای انتخاب کاغذ چاپ، استفاده از کاغذهایی که دارای چگالی بالاتری هستند مناسب تر است. ضخامت کاغذ مورد استفاده که بر حسب گرم بر متر مربع اندازه گرفته می شود را چگالی می گویند. بر همین اساس استفاده از بروشورهایی که دارای کاغذ با ضخامت تری هستند، حرفه ای تر به نظر می آید. کاغذهای چاپ بروشور بر حسب گرم ارایه می شود، به عنوان نمونه برای چاپ بروشورهای ارزان از کاغذهای با گراماژ 120، 135و 150 و برای بروشورهای اختصاصی از کاغذهای با گراماژ 200، 250 و 300 استفاده می کنند. کاغذ گلاسه 135 گرم از کاغذهای پرکاربرد در این زمینه است. در بروشور نمی توان از روکش لمینت به دلیل وجود خط تا، استفاده کرد. برای افزایش زیبایی و دوام آن، استفاده از روکش سلفون مات یا براق، سلفون فانتزی چند رنگ شامل یو وی، ورنی، طلاکوب و نقره کوب، مناسب است.
در چاپ بروشور، سایز A4 متداول ترین سایز است که اندازه 7/29 در 21 سانتیمتر می شود. امکان دارد متناسب با سلیقه مشتری، از کاغذهای با سایز کوچک تر یا حتی بزرگ تر نیز استفاده شود. بروشور ها به صورت دو برگ (لت)، 3 برگ و یا بیشتر چاپ می شوند. این بروشورها دارای خط تا می باشند و تعداد برگ، تعداد صفحه های ایجاد شده به وسیله خط تا است. بر این اساس بروشور 2 لت دارای یک خط تا می باشد. بروشورهای 3 لت، پر طرفدار و دارای دو خط تا می باشند. اندازه و سایز برگ ها باید با همدیگر توازن و هماهنگی داشته باشد. بدین جهت اندازه کاغذ باید به صورت مساوی بین لت ها تقسیم شود. برای اینکه نوشته ها به درستی نشان داده شوند باید هر کدام از لت ها، از کناره ها و خط تا، 4 میلیمتر فاصله داشته باشند. بروشورهای تک برگ خط تا ندارند. چاپ بروشور به دو صورت دیجیتال و افست صورت می گیرد. چاپ دیجیتال کیفیت کمتری نسبت به افست دارد اما سرعت چاپ بالا است و در کمترین زمان انجام می شود. در افست، سرعت چاپ کمتر و زمان بیشتری نیاز است اما چاپ، با کیفیت و مقرون به صرفه صورت می گیرد. در این روش، نوشته و عکس مد نظر را روی یک استوانه گردان، بر می گردانند و با فشار استوانه ای دیگر بر روی کاغذ چاپ می کنند.
در چاپ بروشور، بروشور می تواند شامل اطلاعات فرهنگی، هنری، صنعتی، تجاری، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و حزبی باشد. در تنظیم آن باید موضوع، امکانات و کاربرد آن و مخاطب مورد توجه قرار گیرد. به دلیل اینکه اطلاعات عرضه شده در بروشورها مشروح، جامع و کلی می باشند با بررسی و مطالعه آن می توان متوجه عملکرد، روش ها، اهداف و سمت و سوی موضوع شد. بروشور رکن مهم و اساسی ارتباط با بازاریان، واسطه ها، مخاطبان و مشتریان آینده نگر است. بروشورها باعث ماندگاری محصول در ذهن مشتری می شوند و ارایه دهنده و نمایانگر محصولات و خدمات می باشند. ارتقای سازمان با بودجه کم و اندک، هدف نهایی از چاپ بروشور محسوب می شود. استفاده از آن در زمینه برندینگ، بسیار کم هزینه تر از دیگر روش ها می باشد و می تواند باعث پیشرفت فوق العاده ای در حوزه کسب و کار شود. همراه بردن بروشور توسط مخاطب، این امکان را به او می دهد که جهت انتقال پیام نسبت به دیگر محصولات تبلیغی، زمان بیشتری را در اختیار داشته باشد. از بروشور می توان به عنوان مجله ای کوچک شامل تعداد اندکی صفحه که دربردارنده تصاویر و اطلاعات معرفی محصولات است، نام برد. ممکن است برخی افراد تفاوتی بین بروشور و کاتالوگ قائل نشوند، اما بین کاتالوگ و بروشور تفاوت هایی وجود دارد. بروشور یک سند کوتاه و چاپ شده شامل مواد توصیفی یا تبلیغاتی است، اما کاتالوگ سند یا کتابی است، که شامل محصولات، اسامی یا کتاب ها به شکل لیست بندی شده می باشد. هدف بروشور، توصیفی از شرکت، ارایه ویژگی های مهم و برجسته یک محصول یا در مورد یک رویداد خاص می باشد. هدف کاتالوگ توصیف مختصر، مفید و ارایه تصاویری از کلیه محصولات شرکت است. اطلاعات بروشور شامل یک پاراگراف تا بیان جزییات کامل است اما اطلاعات کاتالوگ بیان توضیحات مختصر و کم، در حد یک یا دو جمله می باشد. ساختار بروشور به شکل تا شو می باشد اما ساختار کاتالوگ به طور معمول صحافی شده است.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com