آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کاتالــــــوگ فوری

کاتالــــــوگ فوری

يکي از موثرترين شيوه هاي تبليغات و بازاريابي استفاده از محصولات چاپي مثل کاتالوگ يا بروشور است. چاپ کاتالوگ فوري اين فرصت را در اختيار صاحبان صنايع و کسب و کارهاي گوناگون قرار مي دهد تا در مدت زمان کوتاهي کاتالوگ مورد نظر را با کيفيت مناسب در اختيار داشته باشند.

آشنايي با کاتالوگ و چاپ کاتالوگ فوري

یکی از موثرترین شیوه های تبلیغات و بازاریابی استفاده از محصولات چاپی مثل کاتالوگ یا بروشور است. چاپ کاتالوگ فوری این فرصت را در اختیار صاحبان صنایع و کسب و کارهای گوناگون قرار می دهد تا در مدت زمان کوتاهی کاتالوگ مورد نظر را با کیفیت مناسب در اختیار داشته باشند. سازمان ها و شرکت ها با طراحی کاتالوگ به عنوان وسیله ای که معرف سازمان و محصولات یا خدمات آن ها است، می توانند در طیف وسیعی از این شیوه تبلیغاتی استفاده کنند. کاتالوگ یا کالانما وسیله ای جهت شرح و معرفی خدمات و اطلاعاتی پیرامون محصول یا خدمتی است که به مخاطبین ارائه می گردد. کاتالوگ می تواند شامل متون، تصاویر، جداول و. باشد. در بسیاری مواقع کاتالوگ حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه مصرف محصول نیز می باشد. کاتالوگ از برگه های به هم متصل و مرتبطی درست می شود که به عنوان ابزار تبلیغاتی مناسب نقش بسزایی در معرفی و شناخته شدن در بین مخاطبان مورد نظر را دارد. چاپ کاتالوگ فوری در چاپخانه هایی که دستگاه ها و تجهیزات لازم را دارا هستند انجام شده و کمک می کند در سریع ترین زمان ممکن تیراژ مشخصی از کاتالوگ را چاپ نماید. کاتالوگ به شما کمک می کند به جای همراه داشتن تعداد زیادی عکس و نمونه کار به همراهتان در هنگام ویزیت ها و جلسات از آن استفاده نمایید تا با ظاهری زیبا و طراحی ویژه و با محتوای مناسب معرف خوبی از محصولات شما باشد. کاتالوگ رابط مناسبی بین تولید کننده و مصرف کننده به شمار می آید که مخاطب با دیدن عکس ها و نوشته ها می تواند خدمات یا محصول مورد نظر را در ذهنشان ثبت کنند. مطمئنا هر چه طراحی کاتالوگ حرفه ای و اصولی تر باشد تاثیرگذاری بیشتری خواهد داشت. طراحی کاتالوگ از مراحل بسیار مهم به شمار می آید، طراح آشنا با صنعت چاپ باشد بهترین گزینه برای طراحی کاتالوگی استاندارد و اصولی می باشد. به کارگیری هنر و خلاقیت در کنار دانش و آگاهی از صنعت چاپ در مجموع می تواند خروجی ایده آلی داشته باشد. در کاتالوگ بیش از همه به جنبه های بازاریابی، جذب مخاطب در کنار معرفی محصول توجه می شود و در مورد مشخصات کالا و نحوه ارائه خدمات به صورت مختصر توضیحاتی آورده می شود. چاپ کاتالوگ فوری مشکل چاپ کاتالوگ در تیراژ محدود و در زمان کوتاه را برطرف نموده است. چاپ افست و چاپ فوری یا دیجیتال انواع روش های چاپ کاتالوگ می باشد که معمولا در تیراژهای بالا از چاپ افست استفاده می گردد اما زمانیکه سرعت چاپ مدنظر است و هزینه مطرح نمی باشد از چاپ دیجیتال یا فوری برای چاپ کاتالوگ استفاده می شود.
ویژگی های روش چاپی مورد استفاده در چاپ کاتالوگ فوری
چاپ فوری یا دیجیتال که برای چاپ کاتالوگ فوری از آن استفاده می شود، در کوتاه ترین و سریع ترین زمان ممکن کارهایی چاپی را به انجام می رساند. این شیوه چاپ که روش فتوکپی خشک است هیچ ماده شیمیایی در آن مورد استفاده قرار نمی گیرد. در این شیوه چاپ طی فرآیندی انتقال سند دیجیتال از رایانه یا دستگاه های ذخیره سازی دیجیتال دیگر به بستر چاپی به شکل خروجی گرافیکی یا نوشته تبدیل می گردد. چاپ دیجیتال به دلیل هزینه های تولیدش در بسیاری موارد جایگزین لیتوگرافی شده است. از جمله قابلیت های چاپ فوری امکان تغییر اطلاعات در هر سری از چاپ می باشد. در این روش چاپ با توجه به امکان آنالیز و اصلاح اطلاعات به شکل دستی، دقت آن افزایش یافته از این رو ضایعات چاپی را به حداقل می رساند. فضای کم مورد نیاز برای نگهداری این دستگاه ها، صدای کم دستگاه و راحتی کار با این نوع دستگاه های چاپی برای افراد مبتدی از دیگر ویژگی های این نوع چاپ می باشد.

نکاتی کلیدی برای چاپ کاتالوگ فوری
برای چاپ کاتالوگ فوری طرحی زیبا و استاندارد به همراه مطالب و محتویات مفید و کاربردی نقش موثری در جلب نظر افراد خواهد داشت. در طراحی و چاپ کاتالوگ فوری محتوا بایستی انتقال دهنده پیام مورد هدف بوده و برای مخاطب جذابیت بصری نیز داشته باشد تا رغبت لازم برای مطالعه کامل آن را داشته باشند. رنگ های به کار رفته در طراحی و چاپ کاتالوگ فوری از موارد مهمی محسوب می شود که نهایت دقت را در آن بایستی به کار برد. برای چاپ کاتالوگ فوری که دارای رنگ های متنوعی می باشد می بایست از کاغذهایی با گرماژ بالا استفاده نمود. برای مثال در چاپ کاتالوگ های دارای تصاویر زیاد استفاده از کاغذهای کرافت پیشنهاد می شود که بسیار مقاوم بوده و کیفیت بالای آن ها موجب نمایان تر شدن رنگ ها در کاتالوگ می گردد. از انواع پوشش ها مانند سلفون مات، براق و یو وی می توان به عنوان روکش در چاپ کاتالوگ فوری استفاده نمود. مرحله نهایی، صحافی کاتالوگ می باشد که دقت و ظرافت به کار رفته در این مرحله نقش بسزایی در زیبایی و ظاهر پسندی کاتالوگ دارا است. هزینه تمام شده برای چاپ کاتالوگ فوری به مواردی همچون سایز کاتالوگ، نوع جلد و صحافی، گرماژ کاغذ، روکش، خط تا و منگنه آن دارد. در چاپ کاتالوگ فوری ابعاد کاربردی A4 و A5 می باشد. به طور کلی ابعادی که برای طراحی کاتالوگ رایج می باشد را می توان رحلی یا A4 با ابعاد 21 در 28 سانتی متر به صورت افقی و عمودی، رحلی بزرگ با ابعاد 24 در 34 سانتی متر، کاتالوگ مربع با ابعاد 23 در سانتی متر 23، رقعی یا A5 با ابعاد 15 در 21 به دو صورت افقی و عمودی و وزیری با ابعاد 17 در 24 سانتی متر به صورت عمودی، عنوان کرد. تعداد صفحات استاندارد برای چاپ کاتالوگ فوری معمولا مضربی از 4 می باشد. انواع کاتالوگ 4 صفحه ای، 8 صفحه ای، 16 صفحه ای و ... کاغذ مورد استفاده نیز انواع گلاسه 135 تا 300 گرمی مات و براق و کاغذ تحریر 80 تا 140 گرمی می باشد که می توان برای بخش هایی از کاتالوگ از کاغذهای فانتزی مثل کتان و کالک نیز استفاده کرد.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com