آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کارت ویزیت فوری

کارت ویزیت فوری

چاپ کارت ويزيت فوري با استفاده از دستگاه هاي ديجيتال مانند دستگاه هاي ليزري و جوهرافشان انجام مي شود اگرچه هر کاغذي با هر گرماژي را نمي-توان در چاپ ديجيتالي استفاده کرد، و رنگ هاي مورد استفاده؛ چهار رنگ استاندارد هستند و کيفيت چاپ پايين تر از کارتهاي چاپ شده با روش افست مي باشد، اما براي تيراژ پايين از لحاظ اقتصادي مقرون به صرفه است.
تمامي کساني که نسبت به چاپ کارت ويزيت اقدام مي نمايند هميشه به دنبال چاپ کارت ويزيت هايي هستند که مشتري آن کارت را براي مدت طولاني نزد خود نگه داشته و در مواقع نياز با مراجعه به آن کارت با او تماس بگيرد، بنا بر اين مجموعه نقش هنر همواره به دنبال توليد کارت ويزيت هاي جديد بوده که علاوه بر جنس با کيفيت و ماندگار به قدري زيبا باشد که کسي که آن را دريافت مي کند هميشه آن را نزد خود نگه دارد
چاپ کارت ویزیت فوری
چاپ کارت ویزیت فوری یکی از بهترین راه هایی است که تهیه معرفی نامه برای هر نوع کسب و کاری را فراهم می کند. قبل از ابداع کارت ویزیت شاهزاده ها و نجبا در اروپا برای معرفی، سوابق خود را بر روی تکه کاغذی می نوشتند و به مخاطب تقدیم می کردند، و بدین ترتیب برای قرار ملاقات های بعدی زمینه چینی می شد. بعد از ورود رسمی کارت ویزیت به دنیای تجارت و کسب و کار، صنعت چاپ گام به گام با پیشرفت های تکنولوژی، پیشرفت کرد و کارت ویزیت را نیز همراه خود بالا کشید؛ به گونه ای که بعد از گذشت سال های زیادی از آن دوران، همچنان کارت ویزیت مانند ریسمان محکمی دو طرف ارتباط را به هم پیوند می زند، به طوری که هم -اکنون تصور بنگاه اقتصادی معتبر بدون کارت ویزیت بسیار دشوار است.

شمایی که تاره وارد بازار تولید و خدمات شده اید؛ نیاز دارید خود را به بازار معرفی کنید. نمی توان تصور کرد شما در محل کار خود بنشینید و فکر کنید؛ معجزه ای اتفاق خواهد افتاد و مشتریان از وجود شما باخبر خواهند شد. شما نیاز دارید معرفی نامه خود را در اختیار دیگران قرار دهید، ادرس و شماره تماس و همه راه های ارتباطیتان را بنوسید. ارم و نام شرکت و زمینه فعالیتتان را به طور مختصری قید کنید. چاپ کارت ویزیت فوری در همین راستا به شما کمک خواهد کرد. چاپ کارت ویزیت فوری که از دستگاه های دیجیتال لیزری و جوهرافشان بهره می جوید، با چاپ فوری مشخصات بر روی کارتها، در عین اینکه به مشتریان اعلام وجود می-کنید، به رقبا هم اطلاع می دهد؛ رقیب دیگری پا به میدان گذاشته است. در چاپ کارت ویزیت فوری خوب، چه کارت ویزیت ها تک رنگ باشند و چه با تعداد رنگ بیشتر، سعی می شود؛ لوگوی شما به طور منحصر به فردی در ذهن مخاطب نقش ببندد، و آنچه که مخاطب باید در رابطه با زمینه فعالیت شما بداند به نحو موثری به او انتقال داده شود. روش چاپ دیجیتال، امکان چاپ کارت ویزیت فوری در کوتاه ترین زمان ممکن، حتی چند ساعته، را فراهم نموده است, تا شما در صورت آماده بودن طرحتان، در یک روز بتوانید هرکجا را که بخواهید با نام خود پر کنید.

گاهی با تعداد کمی کارت ویزیت کار شما راه می افتد؛ بنابراین لازم نیست سراغ روش چاپ افست بروید. با تعداد سفارش کمتر از 500 عدد کارت، چاپ کارت ویزیت فوری با دستگاه های دیجیتال، با توجه به ثابت بودن مقدار هزینه برای چاپ هر عدد، و عدم استفاده از زینک و نیروی کار بیشتر، از لحاظ اقتصادی مقرون به-صرفه است. اما اگر شما با توجه به مکان هایی که کارت توزیع خواهد شد و تعداد مخاطبان، احساس کردید به تیراژ بالاتری از کارت ویزیت نیاز دارید، یا نیاز است کارت ویزیت های شما با کیفیت بسیار بالایی چاپ شود؛ داستان عوض می شود، زیرا در چاپ کارت ویزیت فوری از کاغذهای بالای گرماژ 300 نمی توان استفاده کرد و کیفیت کارت نسبت به روش افست پایین تر است. رنگ هایی که برای چاپ کارت ویزیت فوری استفاده می-شوند، رنگهای استاندارد هستند، و برای کارت ویزیت های ویژه ای که رنگ های خاصی نیاز است جوابگو نیست. گاها بعضی از کسب و کارها به صورت گروهی فعالیت می کنند و هر قسمت کار ویژه ای بر عهده می گیرند، در این موارد چاپ دیجیتال به علت اینکه زینک تهیه نمی شود، می تواند تنوع چاپ کارت ویزیت را برای شما فراهم کرده و شما از سرعت بالای چاپ کارت ویزیت فوری در کنار تنوع کارت بهره مند شوید.
مراحل چاپ کارت ویزیت فوری
قبل از سفارش چاپ کارت ویزیت فوری، به مکان توزیع کارت ویزیت خود توجه کنید؛ کارت ویزیت شما در نمایشگاه تخصصی که رقبا حضور دارند و بازدیدکنندگان ویژه ای دارد، نیاز به طراحی کارت خاص تر وخلاقانه تر و بسیار باکیفیتی می باشد، همچنین راههای ارتباطی که ذکر می شود باید متنوع تر باشند، تا میزان حرفه ای بودن شما را در کار نشان دهد. بنابراین برای چنین محیط هایی به شرط اینکه زمان کافی داشته باشید، چاپ کارت ویزیت فوری ممکن است گزینه مناسبی نباشد. اما اگر در مکان های عمومی و با طیف وسیعی از مخاطبان سر و کار داشته باشید و تعداد کارت ویزیت چاپی مسئله تعیین کننده ای نباشد، چاپ کارت ویزیت فوری برایتان مناسب است.
به تعداد کارت توجه خاصی کنید؛ زیرا بعضی موسسات سقف خاصی برای حداقل و حداکثر تعداد چاپ کارت ویزیت فوری قرار داده اند.

برای کارت های تک رنگ تا 1000 عدد، چاپ کارت ویزیت فوری از لحاظ کیفیت و قیمت گزینه مناسبی خواهد بود. البته با پیشرفت دستگاه های چاپ دیجیتال در آینده خیلی نزدیک، رقابت خاصی بین چاپ دیجیتال و چاپ افست برقرار خواهد شد.
در چاپ کارت ویزیت فوری از همه نوع کاغذ با گرماژهای مختلف نمی توان استفاده کرد؛ بنابراین تنوع کمتری در کیفیت کارت خواهید داشت.
ابعاد کارتها معمولا در چاپ کارت ویزیت فوری 9 *5 در نظر گرفته می شود. مگر اینکه که شما برنامه ای خلاقانه برای آن داشته باشید.
زمان چاپ کارت ویزیت فوری در حد یک ساعت هم می تواند کم باشد، بنابراین شما نیاز نیست تعداد انبوهی کارت، چاپ و انبار کنید. با گذشت زمان ممکن است؛ بر اساس موثر نبودن کارتتان، تغییر سلیقه مخاطبان و.. نظرتان درباره کارتتان عوض شود. لذا با کمک چاپ کارت ویزیت فوری شما می توانید تعداد محدودی سفارش دهید و هر وقت نیاز بود، مجدد سفارش دهید.
کسب و کارهای نوپا احتیاج به نمونه برای شروع کار دارند. برای نمونه کار، چاپ دیجیتال به علت عدم تهیه پلیت ارزانتر و سریعتر است.
گاها در حین چاپ مشاهده می شود؛ نظر سفارش دهنده عوض می شود، متوجه می شود کارت برای مخاطب جذاب نیست، یا می تواند تغییرات اعمال کند و کارت را دو رو چاپ کند، اگر سفارش شما چاپ افست باشد امکان تغییر نیست، اما چاپ کارت ویزیت فوری این امکان را به شما می دهد تغییر عقیده دهید.
در چاپ کارت ویزیت فوری رنگها به کاغذ نفوذ نمی کنند، اگر بعد از پایان چاپ، برای عملیات تکمیلی چاپ برنامه ای نداشته باشید؛ بدانید کارت شما سریع پاک شده و نسبت به شرایط محیطی واکنش نشان می دهد. کارتی که ماندگار نباشد، نمی تواند ارتباط شما را با مشتری در طولانی مدت حفظ کند. استفاده از روکش سلفون و یو وی راه های مناسبی هستند.

هزینه چاپ کارت ویزیت فوری
اولین حرف را در اقدام برای سفارش چاپ کارت ویزیت فوری، تعداد می زند. زیرا در چاپ کارت ویزیت فوری، تعداد کم توجیه اقتصادی دارد، و در هزینه هر کارت که در چاپ دیجیتال ثابت هست، ضرب می شود. انتخاب نوع کاغذ و گرماژ آن مسئله دوم است؛ که باید هم کیفیت کار را پایین نیاورد و هم هزینه را بالا نبرد. مسئله سوم طرح و رنگ است؛ هرچه مقدار رنگ و تعدد آن و کیفیت رنگ بالاتر باشد، هزینه بیشتر می شود. هزینه چاپ مورد بعدی می باشد. و در نهایت هزینه کارهای تکمیلی چاپ که به ماندگاری بیشتر کارت ویزیت منجر می شود.

کارت ویزیت های متالایز جدید
مجموعه چاپخانه نقش هنر برای بار اول در ایران و برای مدت محدود اقدام به تولید کارت های جدید متالایز نموده که علاوه بر دارا بودن کیفیت چاپ بسیار بالا نسبت به کارت های PVC طلایی و نقره ای قیمتی به مراتب پایین تر دارند و فقط چند ساعت تحویل آن زمان می برد
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com