آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کـارت پوســتال

کـارت پوســتال

چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري يکي از روش هايي است که براي ارسال تبريکات در مناسبت هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد. در زندگي شخصي و حرفه اي همه افراد لحظاتي وجود دارد که موفقيت هايي را جشن مي گيرند شما به عنوان يک دوست و يا همکار مي توانيد با استفاده از آن ها پيام هاي تبريک خود به شکلي ماندگار براي آن ها ارسال نماييد.
چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري، ماندگار و خاص
چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري يکي از روش هايي است که براي ارسال تبريکات در مناسبت هاي مختلف مورد استفاده قرار مي گيرد. در زندگي شخصي و حرفه اي همه افراد لحظاتي وجود دارد که موفقيت هايي را جشن مي گيرند شما به عنوان يک دوست و يا همکار مي توانيد با استفاده از چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري پيام هاي تبريک خود به شکلي ماندگار براي آن ها ارسال نماييد. در مراودات تجاري نيز چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري مي تواند روشي براي نزديک کردن افراد به يکديگر باشد و حتي در برخي موارد مي تواند موجب استحکام روابط تجاري ميان افراد و شرکت ها شود.

چاپ کارت تبريک و کارت پستال فوري در مقايسه با چاپ افست


یکی از مرسوم ترین روش هایی که برای چاپ کارت تبریک و کارت پستال مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از روش چاپ دیجیتال است. چاپخانه های بسیاری نسبت به انجام خدمات چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری اقدام می کنند که می توان با استفاده از راهنمایی کارشناسان آن ها در خصوص روش های چاپ مورد استفاده و بهینه برای چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری اطلاعات لازم را کسب نمود. چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری در مقایسه با چاپ افست علاوه بر این که در زمان تحویل کار صرفه جویی می نماید می تواند کاری با کیفیت تر در مقایسه با چاپ افست تولید نماید. استفاده از دستگاه های چاپ دیجیتال در چاپ کارت تبریک و کارت پستال فوری باعث می شود وضوح رنگ و تصاویر بر روی کارت تبریک بسیار بالاتر می باشد. پرینتر های دیجیتالی برای چاپ از چاپگر های لیزری استفاده می کنند و ی