آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
پوســــــــــــتر

پوســــــــــــتر

چاپ پوستر يکي از مهم ترين روش هايي تبليغاتي به حساب مي آيد. امروزه توجه به ارزش و اهميت تبليغات را مي توان به عنوان کليدي براي موفقيت در کسب و کار ها دانست. تبليغات به روش هاي مختلف چاپي و ديجيتالي انجام مي شود. در تبليغات چاپي، چاپ پوستر را مي توان به عنوان يکي از مهم ترين و اثرگذار ترين انواع اين گونه تبليغات دانست.

چاپ پوستر راهکاري براي معرفي محصولات و خدمات
چاپ پوستر يکي از مهم ترين روش هايي تبليغاتي به حساب مي آيد. امروزه توجه به ارزش و اهميت تبليغات را مي توان به عنوان کليدي براي موفقيت در کسب و کار ها دانست. تبليغات به روش هاي مختلف چاپي و ديجيتالي انجام مي شود. در تبليغات چاپي، چاپ پوستر را مي توان به عنوان يکي از مهم ترين و اثرگذار ترين انواع اين گونه تبليغات دانست. پوستر ها عبارتند از برگه هاي يک رو که مي توان بر روي ديوار يا تابلوهاي تبليغاتي نصب کرد و در آن به معرفي محصولات و خدمات اقدام نمود.

چاپ پوستر

نکاتی که در موفقیت چاپ پوستر اثر گذار هستند
از مهم ترین اهدافی که طراحی و چاپ پوستر دنبال می کند جلب توجه افراد است. نوع طراحی و چاپ پوستر باید به گونه ای باشد که افراد با دیدن آن چند لحظه ای مکث کرده و توجه شان به آن جلب شود.
اما اینکه از چه طریقی بتوان توجه مخاطبان را جلب نمود نکته ای حائز اهمیت است. در نظر بگیرید که هر تبلیغی جامعه هدف مشخصی دارد و افراد خاصی را مورد هدف قرار می دهد. نوع تبلیغات در چاپ پوستر باید بر اساس جامعه هدف از لحاظ جنسیت، سن و سطوح اجتماعی در نظر گرفته شود. البته برخی تبلیغات نیز شکل عمومی تری دارند و چاپ پوستر برای این صنایع کمی راحت تر است.
اگر طراحی و هدف گذاری برای چاپ پوستر به خوبی و به درستی مشخص شده باشد نوبت به گام بعدی می رسد. در این بخش آن چه که باید مورد توجه قرار گیرد محلی است که باید پوستر بر روی آن نصب گردد. محل نصب پوستر باید در مقابل دید افراد باشد و حتی ارتفاع محلی که پوستر روی آن نصب می شود نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. اگر پوستر در محلی پایین تر یا بالاتر از دید افراد باشد نمی تواند اثرات مورد توجه را داشته باشد. نصب پوستر در محل هایی که مملو از جمعیت باشند نمی تواند اثرات مناسبی داشته باشد زیرا افراد فرصت نگاه کردن به آن را نداشته و در نتیجه وقت و هزینه ای که صرف چاپ پوستر شده هدر می رود. از طرف دیگر نصب پوستر در مکان های خیلی خلوت نیز همین اثر را دارد.

روش های طراحی و چاپ پوستر
اهمیت طراحی در چاپ پوستر را نمی توان نادیده گرفت. توجه به جامعه هدف در تبلیغات، رنگ بندی ها و استفاده از ایده ها و طرح های خاص و همچنین بهره گیری از هنر کارشناسان حرفه ای در طراحی پوستر مواردی است که هر یک به تنهایی می تواند موجب موفقیت با شکست تبلیغات از طریق چاپ پوستر گردد.
برای طراحی پوستر در ابتدا باید موضوع تبلیغات مشخص گردد. به بیان دیگر باید بدانیم که برای چه موضوعی قرار است طراحی و چاپ پوستر انجام شود. اگر کار شما یک کار مذهبی باشد نحوه طراحی با معرفی یک پروژه گردشگری تفاوت های اساسی دارد. مشخص کردن موضوع به طراح این امکان را می دهد تا چهار چوب اولیه کار را برای خود مشخص نماید و در این چهار چوب به دنبال یافتن ایده های ناب و منحصر به فرد باشد.
تعیین موضوع در چاپ پوستر علاوه بر مشخص نمودن چهار چوب طراحی می تواند در نوع رنگ بندی های مورد استفاده نیز اثرگذار باشد. معمولا در طراحی و چاپ پوستر باید رنگ ها به گونه ای انتخاب شود که بتوانند توجه مخاطبان را جلب نمایند. استفاده از رنگ بندی های مناسب در کنار قالب های حرفه ای طراحی می تواند تصویری جذاب را برای مخاطبان به نمایش بگذارد. استفاده از رنگ ها به معنی طراحی های خیلی شلوغ و نا مرتب نیست. این گونه طراحی ها نه تنها نظر مخاطبان را جلب نمی کنند بلکه با ایجاد احساس تشویش ذهنی می تواند اثرات منفی بر روی نظر مخاطبان داشته باشد.
از دیگر مواردی که در نوع طراحی و چاپ پوستر اثرگذار است موضوع ابعاد و اندازه های مورد نیاز است. اگر چاپ پوستر در ابعاد و اندازه هایی خارج از استاندارد باشد این موضوع می تواند بر روی نوع طراحی آن تاثیر داشته باشد. پوستر های خیلی بزرگ و یا خیلی کوچک در برخی موارد می تواند اثرات نامطلوبی بر روی مخاطبان داشته باشد.
حفظ سادگی در طراحی در کنار استفاده از ایده ها خاص نکته ای است که نباید از نظر دور بماند و هرگز فراموش نکنید استفاده از طرح هایی که کپی از کارهای دیگران و سایر تبلیغات است بدترین تاثیر ممکن را بر روی تبلیغات شما خواهد داشت.

انواع روش های چاپ در چاپ پوستر
پس از انجام تمام مراحل نوبت به انتخاب بهترین روش برای چاپ پوستر می رسد. مانند سایر تبلیغات چاپی استفاده از روش های مرسوم چاپ افست و چاپ دیجیتال برای چاپ پوستر وجود دارد. مشتریان با توجه به نیاز های خود از لحاظ کیفیت، تیراژ چاپ و همچنین هزینه هایی که برای انجام این کار در نظر گرفته اند می توانند یکی از روش های مورد نظر را انتخاب نموده و چاپ پوستر را انجام دهند.

برای چاپ پوستر معمولا از کاغذ های گلاسه استفاده می شود. بسته به درخواست مشتری کاغذ های گلاسه با گرماژ مختلف می تواند استفاده شود. چاپ پوستر می تواند با توجه طراحی های انجام شده به صورت افقی و عمودی انجام شود و این موضوع تاثیری بر روی کیفیت چاپ و یا هزینه های مورد نظر ندارد. البته علاوه بر کاغذ های گلاسه می تواند از کاغذهای معمولی نیز برای چاپ پوستر استفاده نمود که این امر می تواند علاوه بر کاهش هزینه در کیفیت کار نیز تاثیرات منفی داشته باشد.
پس از انجام چاپ پوستر می توان پوشش های مختلفی را روی آن ها استفاده نمود. این موضوع علاوه بر افزایش جلوه و زیبایی کار تاثیر فراوانی بر ماندگاری رنگ ها و استحکام پوستر های چاپ شده دارد. این روکش ها می تواند از جنس سلفون براق یا مات و یا یو وی سیلندری باشد.
در چاپ پوستر گاهی اوقات برش های خاص و خطوط تا خارج از استانداری نیز بر اساس طراحی مورد نیاز است که توسط چاپخانه ها این خدمات می تواند به مشتریان ارائه گردد.
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com