آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
کـاتالــــــــــوگ

کـاتالــــــــــوگ

کاتالوگ يعني معرفي تمامي محصولات و يا خدمات هر شرکت در قالب چند برگ با طراحي و کيفيت چاپ و خدمات پس از چاپي که به فعاليت هاي شرکت جلوه و جلاي خاص مي بخشد.
مجموعه نقش هنر با بهره گيري از امکانات خاص و همچنين ماشين آلات مدرن توانسته است خدمات بسيار زيبا و چشم نوازي را ارائه نمايد.

اهميت چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ يکي از روش هاي مرسوم براي بازاريابي و معرفي فعاليت ها و خدمات در هر کسب و کاري است. کاتالوگ را با نام هاي ديگري نيز شناخته مي شود. کالانما يا کتابچه معرفي از ديگر نام هايي است که براي چاپ کاتالوگ استفاده مي شود. چاپ کاتالوگ در بسياري از چاپخانه ها انجام مي شود و روش هاي مختلفي براي چاپ معمولي و چاپ فوري کاتالوگ وجود دارد که با توجه به نياز مشتريان انتخاب مي شود. هدف از چاپ کاتالوگ ارائه اطلاعات کلي کالا به همراه تصاوير مربوطه به مشتريان در قالب يک کتابچه مي باشد. مشتريان با دريافت کاتالوگ محصولات و خدمات اين فرصت را پيدا مي کنند تا با دقت به بررسي محصولات و مطابقت آن ها با نياز هايشان پرداخته و حتي قابليت مقايسه محصولات موجود در کاتالوگ را با ساير موارد مشابه پيدا مي کنند.


اصول طراحی و چاپ کاتالوگ
چاپ کاتالوگ در چاپخانه ها از انجام