آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
فروش انواع سازه های نمایشگاهی

فروش انواع سازه های نمایشگاهی

مسلما تمامي شرکت ها و موسسات با سازه هاي نمايشگاهي آشنايي داريد و انواع آنها را در نمايشگاههاي تبليغاتي و يا در مکان هاي ديگر ديده ايد. سازه هاي نمايشگاهي به ابزارهايي گفته مي شود که به منظور ديزاين غرفه هاي نمايشگاهي مورد استفاده قرار مي گيرد. استند نمايشگاهي، رول آپ، پاپ آپ، ميز کانتر و ... نمونه هاي معروف و بارز از سازه هاي نمايشگاهي هستند که به صورت گسترده اي مورد استفاده قرار مي گيرند. جالب است بدانيد: اين روزها سازه هاي نمايشگاهي به عنوان بازاريابي هم به کار مي رود و در خيلي از بانک ها و موسسات مي توانيد نمونه هاي مختلفي از اين سازه ها را ببنيد. از ويژگي هاي منحصر به فرد اين سازه ها مقاوم پذيري و جذابيت سبک ان و همچنين قابليت نصب راحت است که مي تواند نظر خيلي از مشتريان را به خود جلب کند. سازه هايي هستند با قابليت جابجائي، وزن مناسب، ايستائي مناسب و ماندگاري طولاني، هدف از توليد اين سازه ها کم کردن هزينه، نصب سريع و آسان و امکان حمل و نقل آنها است.
سازه های نمایشگاهی در انواع مختلفی طراحی، چاپ و ساخته می شوند که در ادامه به معرفی آنها می پردازیم.
رول آپ: یکی از منحصر به فردترین پرتابل نمایشگاهی است که به دلیل نصب راحت و سریع، محفوظ بودن چاپ، عدم اشغال فضا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین برای چاپ این ابزار می توانید از چاپخانه نقش هنر بهره مند شوید.
کانتر: میز کانتر یکی از عنصرهای اصلی در غرفه آرایی است که به منظور ارائه اطلاعات و خدمات به مشتری به کار می رود. جالب است بدانید: یکی از بارزترین ویژگی میز کانتر با میز معمولی قابلیت نصب چاپ و قابل حمل بودن آن است.
استند نمایشگاهی: استند نمایشگاهی ابزاری خاص و جذاب برای نشان داده تصاویر گرافیکی است که به دلیل قابل حمل بودن و عدم اشغال فضای زیاد در تمام غرفه های نمایشگاهی مور