آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
انواع خدمات چـــــــــــاپ CD و DVD

انواع خدمات چـــــــــــاپ CD و DVD

چاپ dvd و cd با لوگو و مشخصات کسب وکارها امروزه به جهت حفاظت از دستاوردهاي آن ها به طور گسترده اي انجام مي شود. هويتي که چاپ dvd و cd به اين لوح کروي نوري مي دهد؛ همانند شناسنامه براي آن محصول يا کالايي که اطلاعات آن در cd و dvd ذخيره شده عمل مي کند.
چاپ dvd و cd در ميان ساير محصولات چاپي که مجموعه تبليغاتي هر سازمان و شرکتي را تشکيل مي‌دهد، داستان ديگري دارد. cd و dvd ديگر کاغذ و پارچه و چرم و... نيستند که ريشه در طبيعت داشته و به وسعت تاريخ شجره نامه داشته باشند. cd و dvd لوح دايره اي شکل نوري هستند؛ که در قرن بيستم براي ذخيره اطلاعات به بشر معرفي شدند و زاده دست انسان‌ها هستند. عمر Cd از dvd بيشتر است در سال 1980 به دنيا آمد و جاي خود را در آموزش و بعد تجارت و بازاريابي باز کرد. Dvd برادر کوچک‌تر است که در سال 1996 به دنيا معرفي شد و از برادر خود در ذخيره اطلاعات در حجم بيشتر، موفق تر است؛ اگرچه خميرمايه هردو يکي است، هر دو از چهار لايه؛ پلي کربنات، لايه براق منعکس‌کننده آلومينيوم، لايه محافظ لاکي و لايه تزئيني چاپي تشکيل‌شده‌اند. اين دو برادر در راستاي هم طي اين سال ها تنوع بيشتري يافته و تخصصي تر شده اند، به‌طوري‌که در هنگام تصميم گيري براي چاپ dvd و cd، اولين سؤالي که بايد پاسخ داده شود اين است؛ قرار است چه نوع اطلاعاتي و با چه حجمي در آن‌ها ذخيره شود؛ بنا بر پاسخ سؤال‌ها معلوم مي شود شما در چاپ dvd و cd کدام‌يکي و کدام نوع را بايد انتخاب کنيد. محتواها معمولاً صوتي يا صوتي و تصويري و يا عکس هستند و غير از در نظر گرفتن حجم آن‌ها، قابل بازنويسي بودن نيز در انتخاب مؤثر خواهد بود