آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
انواع خدمـات چـــــــــــاپ دیجـــیتال

انواع خدمـات چـــــــــــاپ دیجـــیتال

چاپ ديجيتال را مي توان به جرات يکي از بهترين فناوري هاي نوين شمرد .در طي 5 سال گذشته اهميت بالايي اي در بين حرف و مشاغل حوزه چاپ پيدا کرده و در بين چاپخانه ها بسيار مورد بحث است و تعداد کثيري از موارد چاپي به آن بستگي دارد

چاپ ديجيتال را مي توان به جرات يکي از بهترين فناوري هاي نوين شمرد .در طي 5 سال گذشته اهميت بالايي اي در بين حرف و مشاغل حوزه چاپ پيدا کرده و در بين چاپخانه ها بسيار مورد بحث است و تعداد کثيري از موارد چاپي به آن بستگي دارد چاپ ليتوگرافي،چاپ فوري ،طراحي کاتالوگ و چاپ ديجيتال يک وسيله مناسب جهت تبليغات بوده که مشتريان مدام در حال استفاده از آنان مي باشند و اين کار کاملا وابسته به انجام با کيفيت آن توسط چاپخانه ها مي باشد..يکي از موارد مهم با توجه به مقوله چاپ ديجيتال اين است که بايد از تجهيزات الکترونيکي و ديجيتالي بهره برد که به عنوان بخشي از فناوري به روز در جهان، بخشي جدايي ناپذير از صنعت چاپ در دنياي امروز به شمار مي رود و به روز کردن اين ابزارها در آينده مي تواند ابعاد متعدد صنايع چاپ و چاپخانه ها را متحول سازد.در حال حاضر ابزارها و دستگاه هاي چاپ ديجيتال که برپايه فناوري توليد شده اند(از جمله انواع تجهيزات الکترونيکي و ديجيتالي) به يکي از مهم ترين ابعاد اين حوزه تبديل گشته اند که نبود يکي از اين تجهيزات مي تواند اختلالاتي گاه غير قابل جبراني در روند چاپ ديجيتال به وجود آورد.چاپ ديجيتال،تکنولوژي مدرني در حوزه چاپ بوده و هست که براي ارتقاي سطح کيفيت و کم شدن هزينه مشتريان و در مقابل چاپخانه ها به وجود آمده است و به طور حتم هم که نقش بسزايي در اين عرصه داشته است.در اين نوشتار به ارزيابي هر چه بيشتر اصول چاپ ديجيتال خواهيم پرداخت و از خصوصيات چاپ ديجيتال مطالبي بيان خواهد شد.


چاپ پارچه، چاپ کتد، چاپ گلاسه و فتو گلاسه، چاپ کنواس، چاپ بکليت، چاپ pp، چاپ استيکر توسط پلات تا عرض 1.5 متر و همچنين روکش لمينت و سلفون مات و براق بر روي چاپ ها

چـــــــــــاپ ديجـــيتال

برای انجام فرایند چاپ دیجیتال به روشی استاندارد ، کسب آگاهی و رعایت اصول آن بسیار دارای اهمیت می باشد . باید به خوبی به تمام گزینه های موجود مسلط باشید . از این رو ، در این نوشته قصد داریم به اصول چاپ دیجیتال بپردازیم تا بیشتر با این حوزه آشنا شوید.

چاپ دیجیتال بر روی کاغذ
از سال ها قبل عملیات چاپ بر روی کاغذ انجام میشده است اما این مقوله با چالش های فراوانی مواجه بوده که عوامل مختلفی همچون ماندگاری،کیفیت چاپ،نوع کاغذ و شفافیت رنگ های بکار رفته بر روی آن تاثیر داشته اند.در صنعت چاپ بسیار اهمیت دارد که شما از چه نوع کاغذی جهت چاپ استفاده می کنید و این امر مسلزم دانش کافی در این خصوص می باشد.
سیستم انتقال تصویر در جریان های مختلف چاپ دیجیتال بر روی کاغذ یا هر چیزی که مناسب سطح چاپ باشد پروسه ای خاص دارد که شناخت و انجام و ارزیابی آن یک الزام جدا ناپذیر است.این فناوری ابزاری نو ظهور بوده و دست خوش تغییرات متعددی می باشد که با بررسی آن ها می توان ابعاد جدیدی را یافت.
کاغذ هایی که دارای الیاف براق هستند و یا کاغذ هایی که دارای الیافی نیمه براق می باشند اگر یک شخص بخواهد از آن ها جهت مشاهده طولانی مدت در طی چندین سال و لمس با کیفیت کاغذ استفاده کند باید گفت در قیاس با کاغذ های که دارای الیافی می باشند، در چاپگر های جوهرافشان قابل انجام نمی باشد. اما جدیدا رنج وسیعی از کاغذ هایی که مناسب بر روی چاپگر های جوهرافشان قابل استفاده می باشند بنام کاغذ هایی که دارای الیاف براقی می باشند و همینطور کاغذ های الیافی نیمه براق تولید و ساخته شده اند و جهت بهره برداری به بازار چاپخانه ها و چاپ دیجیتال آمده اند که کیفیت چاپی بالایی دارند و در واقع واسط ما بین کاغذ های مات و براق هستند . علت آن است که دارای یک زمینه براق یا نیمه براق بوده در در سمت چاپی و یک سطح حاوی بافت در نتیجه از الیاف پنبه یا آلفا سلولز در مقطع پشتی می باشند و هیچ آثاری از پوشش رزینی (RC) دیده نمی شود . بسیاری از این کاغذ ها می توانند اغلب از جزئیات تصاویر و تمام تن های بالا و تن های پایین طیف وسیع رنگ ها را به خوبی منتقل و باز نشر نمایندو به ویژه جهت پرینت عکس های سیاه و سفید غالبا مناسب و جذاب می باشند . دید اغلب افراد بر این است که مرکب های پیگمنتی به علت داشتن رنج بالایی از مقاومت به آب ، چگالی مناسب در تن های ها بالای تصاویر ، گاموت رنگی مناسب و طول عمر بیشتر ، بهترین انتخاب برای کاغذ های الیافی می باشند.

کاغذ های پوشش دار براق (Cast Coated Papers)

کاغذ های پوشش دار براق ، پوششی نرمی ندارند و در اثر برخورد و فشار یک سطح مدور 100% صیقلی ، شکل براقی به خود میگیرد. مقطع در برگیرنده سطحی یک لایه دریافت کننده مرکب بوده که بر روی لایه یا شکل اساسی کاغذ جای گرفته و فرایند پرینت بر روی آن انجام شده روی آن به سرعت در اثر جذب مرکب و بافت اصلی یا پایه خشک می شود . این طیف از کاغذ ها در مقابل نور سفید تغییر رنگ داده و حسی مانند کاغذ های کم وزن به مخاطب می دهد . انجام میزان زیاد مرکب روی سطح این کاغذ ها حالت چروکیدگی و حبابی شدن بر روی مقطع آن ها شده و آن حالت تیز بودن خاص این کاغذ ها را از بین می برد. در مجموع کاغذی که میزان بالایی مرکب روی سطح آن اعمال شده پس از خشک شدن فرم اولیه خود را نداشته و دفرمه می شود. روی پوشش سطح این طیف میتوان به سادگی با یک شی ء تیز ایجاد خراش نمود. این کاغذ ها جدیدا زیاد مورد استفاده قرار گرفته و محبوبیت زیادی درچاپخانه ها پیدا کرده است ، اما اکنون کاغذ هایی هم تولید شده اند که قابلیت چاپ توسط مرکب های پیگمنتی هم دارا می باشند.


در پایان باید گفت صنعت چاپ از عظمت بالایی برخوردار بوده و از بعد سخت افزاری یکی از حیاتی ترین شریان های آن وجود دستگاه های پیشرفته و بروز می باشد.در حوزه چاپ دیجیتال رعایت اصول حرفه ای اهمیت زیادی داشته که با رعایت آن ها می توان مشتری زیادی جذب کرد
لطفاً جهت دریافت قیمت انواع خدمات چاپی و یا مشاوره با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمائید: 
 
تلفـن تماس:  
------------- 700 900 66 (21) 98+ (10 خط ویژه)  
------------- 88 27 94 66 (21) 98+  
------------- 62 28 94 66 (21) 98+  
------------- 234 0 43 66 (21) 98+  
------------- 70 92 94 66 (21) 98+  
------------- 79 92 94 66 (21) 98+  
 
تلفن مستقیم چاپخانه: 48 و 47 22 90 66 (21) 98+  
 
همراه مسئول مقیم در چاپخانه: 09354000335  

فکس : 
داخلی 6

آدرس ايميل : 
66900700.com@gmail.com