آشنایی با چاپخانه نقش هنر

برخی از امکانات و خدمات مجموعه

چاپخانه نقش هنر با بهره گیری از دستگاه پلیت ستر مدل 2011، دستگاه 4.5 ورقی چهار رنگ همزمان، چند دستگاه دو ورقی 4 رنگ و 5 رنگ همزمان، دستگاه 2 ورقی 2 رنگ، دستگاه GTO چهار رنگ همزمان، دستگاه چاپ دیجیتال xerox و ... در خدمت شما مشتریان گرامی میباشد. 
برخی از خدمات مجموعه چاپ نقش هنر به شما عزیزان عبارتند از: 
 
» چاپ کاتالوگ و چاپ پوستر 
» چاپ کارت ویزیت 
» چاپ سربرگ و ست اداری 
» چاپ فاکتور و سرنسخه 
» چاپ بنر و فلکسی فیس 
» چاپ پلات و لمینت 
» چاپ پاکت و Shopping Bag 
» و ...
انواع خدمـات چـــــــــــاپ افـســـت

انواع خدمـات چـــــــــــاپ افـســـت

چاپ افست به گونه اي از چاپ گفته مي شود که در آن با بهره گيري از تعدادي سيلندر فلزي و يک لاستيک طرح به چاپ مي رسد.
روش کار به اينگونه است که در ابتدا به کمک دستگاه پليت ستر، طرح به صورت بسيار با کيفيت و بدون داشتن کوچکترين سايه و مشکلي بر روي ورق فلزي يا همان زينک کپي مي شود و سپس ورق فلزي (زينک) بر روي دستگاه هاي چاپ بسته شده و طرح از روي زينک بر روي سطح لاستيک و سپس بر روي کاغذ کپي مي شود.
گفتني است در اين روش نوع مواد مورد استفاده و همچنين ماشين آلات چاپ، نقش بسيار مهمي در کيفيت کار نهايي ايفا مي کنند.

چـــــــــــاپ افـســـت

تعریف چاپ افست
تعریفی که می توان از افست کرد به این صورت می باشد که به عنوان جزئی از یک سیستم چاپ محسوب شده و طی چند سال اخیر به شکل های متنوع در حوزه پرینت گرفتن طیف وسیعی از اشکال تبلیغاتی مانند بروشور ، کاتالوگ ، پوستر، کارت ویزیت فرم های عمومی و در معنای کلی برای چاپ کردن آنهم با کیفیت بسیار مطلوب و تعداد بالا اطلاق می شود.در متد اُفست از رنگ هایCMYK ) Cyan , Magenta , Yellow , blacK ) بهره برداری می شود که باعث می شود قابلیت رنگی شدن ایجاد شود و طیف رنگ به شکل جدا گانه بر روی کاغذ به شکل چاپ شده ظاهر شوند. ابزارهای چاپ افست بر اساس سری ساخت و یا نوع و نرخ به ۱ تا ۵ ستو